×

Davet & Organizasyon

Sunuş

Batıhan Beach Resort, insanların bir araya gelebilecekleri çeşitli etkinliklerin mekan ihtiyacı için müşterilerine farklı çözümler sunmaktadır. Düğün, kokteyl, kutlama gibi açık havaya uygun etkinlikler için deniz kenarında bulunan geniş bahçemiz ideal bir ortam sağlamaktayken, konferans salonumuzda orta büyüklüğe kadar kalabalık toplulukların ağırlanabildiği toplantılar, konferanslar ve sunumlar gerçekleştirilebilmektedir. Zengin teknik ekipman ile donatılan konferans salonumuz, burada gerçekleştirilecek konuşma ve toplantı organizasyonlarının ihtiyaç duyabileceği projeksiyon ve ses altyapısını başarıyla karşılamaktadır. Denizden gelen esinti ile serin yaz akşamlarına mesken olan bahçe alanımız ise her türlü yazlık davet organizasyonlarına uygun olmakla birlikte, özellikle düğünler tarafından rağbet görmektedir. Zarif masa ve sandalye süslemeleri, gelin ve damat için özel düğün sahnesi, lezzetli yemekler ve akşamüstü güneşi, hem yeni evli çift hem de kutlamaya gelen konuklar için romantik ve keyifli bir düğün atmosferi sağlar.

Davet ve organizasyon alanlarımızın müsaitlik bilgisi ve diğer detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar

Konferans salonu

Modern teknik ekipman

Düğünler için bahçe alanı

Masa ve sandalye süslemeleri

Nikah sahnesi

Galeri

İnsanların bir araya geleceği o önemli etkinliğin öncesinde, fotoğraflarda gördüğünüz şekilde hazırlıklarımızı tamamlamış oluruz.

Diğer Hizmetler

Sunmakta olduğumuz diğer hizmetlere de göz atmak isteyebilirsiniz...