×

Çifte bayramın ardından

Çifte bayramın ardından

İki adet bayramla birlikte şenlenen on günlük dev tatil geride kaldı. Gündelik rutinimize geri döndüğümüz bugünlerde, geçen hafta dinlendirdiğimiz zihin ve bedenlerimizin zindeliğine çok ihtiyacımız var. Tatildeki güzel anıları hatırlamak da, işlere ve derslere tekrar konsantre olmak konusunda ekstra enerji sağlıyor. Bu neredeyse bütün tatiller için geçerli. Batıhan’da bize her gün tatil! Her gün birbirinden keyifli etkinliklerimiz gerçekleşmekte.

Geçen haftayı kapsayan 10 günü özel yapan, çifte bayram kutlamamızdı. İlk önce 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutladık, sonrasında Kurban Bayramı’nın birinci gününde bahçe ziyafetinin üzerine Güven Yüreyi’nin seslendirdiği şarkılarla eğlendik.

Anıları tazelemek ve geri döndüğünüz çalışma temposunda güzel anıları hatırlatmak üzere geçen haftanın bayramlarından görüntüler paylaşmak istiyoruz.

Önce 30 Ağustos! Bağımsız bir ülkenin temellerini atan Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının kontrol ettiği orduların emeklerini saygıyla andık, zaferlerini coşkuyla kutladık. Kutlamalar her zaman olduğu gibi Çocuk Kulübü’nden pankartlarla çıkan minik konuklarımızın yürüyüşüyle başladı, havuz başındaki herkese yayıldı.

bayram-1

bayram-5

Bayraklar eşliğindeki kutlamalar akşam da devam etti

bayram-7

bayram-3

İki gün sonra Kurban Bayramı’nın birinci gününde ise öğlenden hummalı bir çalışma vardı. Ekibimizin bir kısmı bahçeyi masalarla donatırken, diğer bir kısmı ise sahne kurulumuyla uğraşıyordu.

Açık büfemiz dışarıya taştı, güzel bir akşamüstü deniz kenarı sofralarında bayramlaşıldı.

Yeni şarkısı “Sen Maşallah” ile sesini Kuşadası’ndan Türkiye’ye duyurmayı başaran Güven Yüreyi hava karardığında sahneye çıktı ve beraberindeki orkestra ile çok keyifli bir konser verdi.

bayram-2

bayram-4

Batıhan Beach Resort’ta bizim bayram kutlamalarımız bu şekildeydi. Biz konuklarımızın da katılımıyla çok eğlenceli bir on gün geçirdik. Bunun bir parçası olan konuklarımıza çok teşekkür ediyoruz, olamayanlarla bir sonraki tatillerinde Batıhan ailesi olarak bir arada olmayı diliyoruz. Sezon devam ediyor, görüşmek üzere!