×

Batıhan’da Eğlence Hayatı

Batıhan’da Eğlence Hayatı

Tatilin esas amacı dinlenmek olsa da, bu sürede geçirdiğiniz günleri ne kadar eğlendiğinize bağlı olarak hatırlıyorsunuz. Bu açıdan düşünüldüğünde, burada geçirdiğiniz tatilin sizin için en unutulmaz, hayatınızın en eğlenceli tatili olması bizim işimiz. Günün ilk anlarından gecenin geç saatlerine kadar ne zaman gülümsemek ya da mutlu olmak istiyorsanız, animasyon ekibimize bir bakmanız yeterli! Bu hafta sizlere Batıhan’da geçen eğlenceli anlardan fotoğraflar derlemek istedik.

Kahvaltı sonrası havuzbaşı etkinlikleri, gün için enerjinizi topladıktan sonra rastlayacağınız ilk eğlenceli anlardan biri olacak. Siz de katılmaktan imtina etmeyin! İsterseniz suyun serinliğinde ve kaldırma kuvvetinde aerobik yapabilir, isterseniz bir tutam rekabet içerisine girmek üzere bir sutopu maçına dahil olabilirsiniz.

entertainment-112
entertainment-33

Bugün tembellik gününüz ise animasyon ekibimizin karşılaşmalarını izlemeye çekilmeniz de mümkün:

entertainment-55

Suda hareket etmeye alışık olmayışınızı anlayabiliyoruz. Bahçemizde çeşit çeşit spor oyunları olması bu yüzden. Sanırız ki bunların arasında rekabet açısından en kıran kırana, diyalog açısından en bol muhabbetli spor dalı basketbol.

entertainment-IMG_3021

Ama basketbol tatilde oynamak için yeterince popüler ve sıradan bir spor olarak görülebilir, neyse ki ‘o’ oyunumuz var (blog yazarımız fotoğraftaki oyunun ismini halen daha öğrenememiş).

entertainment-18

Hava kararıp akşam yemekleri yendikten sonra esas prodüksiyon başlıyor. Her gece amfitiyatromuzda birbirinden eğlenceli gösterilere imza atıyoruz. Çocukların ilgisini çekecek birçok interaktif etkinliğimiz var repertuarımızda.

entertainment-IMG_3410

Son birkaç yıldır Michael Jackson’ı anmadan geçtiğimiz bir yaz olmuyor:

entertainment-48

Bazen amfitiyatro yetmiyor, plaja taşıyoruz:

entertainment-IMG_5602

Şu sıralar ise revaçta White Sensation Party etkinlikleri devam ediyor:

entertainment-white

Dünyanın çeşitli kültürlerinden dans şovlarını unutmayalım:

entertainment-1
entertainment-22
entertainment-31

Eğlenceden yorulmak diye bir şey varsa bile, esas mutluluğun sessizlikte, kendinizle baş başa ya da sevdiklerinizle birlikte durup dinlenirken gelebileceğini düşünmek her zaman daha olası. Hele ki gözleriniz şöyle bir manzaraya karşı ise…

entertainment-scenery

Not: Fotoğrafların büyük bir bölümü için dostumuz İzzet Özkaya’ya teşekkür ederiz 🙂