×

Batıhan’da bayram konseri: Güven Yüreyi

Batıhan’da bayram konseri: Güven Yüreyi

Haftasonları, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı’nın muntazam bir şekilde dizilmesiyle beraber beklenen 10 günlük tatil nihayet başladı. Tatilin her günü bizim için özel olsa da, bayramın birinci gününe denk gelen 1 Eylül tarihi diğer günlerden biraz daha özel. “Sen Maşallah” isimli şarkısıyla bu yaza damgasını vuran Güven Yüreyi, Cuma akşamı Batıhan Beach Resort’ta sahne alacak.

“O Ses Türkiye” yarışmasının 2013 yılındaki sezonunda ismini ve sesini bütün Türkiye’ye duyuran 1991 doğumlu Yüreyi küçük yaşlardan beri müzik çalışmaları içerisinde. Memleketinin Kuşadası olması sebebiyle bizim özellikle yakından ettiğimiz müzisyen, henüz yarışmada söylediği Selami Şahin şarkısı “Sen Sevdalı Ben Belalı” ve bu yılki çıkış parçası “Sen Maşallah” ile bilinse de, dikkat çekici bir sahne performansına sahip. Biz aşağıya Kıbrıs’ta çekilen klibini paylaşalım, siz de YouTube’da ismini aratarak daha fazla Güven Yüreyi dinlemeye devam edin.

1 Eylül 2017 akşamı Güven Yüreyi konserinde görüşmek üzere! Rezervasyonla ilgili detaylı bilgi için Facebook sayfamıza mesaj atabilir ya da 0256 633 14 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

bayram_popup